HP  فناوری پرینتر سه بعدی خود را متحول می کند

از مدت ها پیش شرکت معتبر HP در تولید چاپگرهای دو بعدی و سه بعدی فعالیت خود را آغاز کرده است و یکی از معتبر ترین شرکت های تولید کننده چاپگر در دنیا به شمار می اید . در آخرین اظهار نظر این شرکت اعلام کرده است که قصد دارد میزان  تولید خود در زمینه فناوری تولید افزودنی را افزایش دهد .

پرینتر سه بعدی

 

HP اهداف بلند پروازانه جدیدی را دنبال می کند .

در این بیانیه  ، این شرکت طرح های آینده ی خود را شامل تولید چاپگرهای رنگی کرده است و از تولید پرینترهایی با قابلیت چاگ فلز پرده برداشته است .

شرکت HP امیدواراست در سال 2018 میلادی پیشرفت فناوری فلزات را دنبال کرده و خود را در این مسیر قرار دهد . HP همچنین اظهار داشت که مایل است تکنولوژی رنگ را با قیمت پایین تری عرضه نماید .

این قیمت گذاری ازان تر راه طراحان و تولید کنندگان را برای دسترسی به چاپ رنگی  آسانتر خواهد کرد.

همچنین  رییس اسبق این شرکت ، استفان نیگو اظهار داشت . برای اولین بار ما قادر خواهیم بود قطعات کاملا رنگی مکانیکی را تولید کنیم. همچنین ، ما قصد داریم که از پلاستیک و فلزات فراتر برویم . با فن آوری سه بعدی نوین با نام تجاری جدید که توسط HP اختراع شده است.

در حالی که هیچ جزییات صریحی در مورد چاپگر فلزی عرضه شده در دسترس نیست , به نظر می رسد که HP مصمم به عرضه این فناوری جدید است .این طور اعلام شده است که آنها در مورد تولید مواد افزودنی خود تحقیق و توسعه جدی داشته اند .  همچنین چاپ سه بعدی قطعات و رساندن آن به یک مرحله عملی تر و سود آور در صنعت از اهداف اصلی آن ها است .

هدف بلند پروازانه HP این است که این کار  را با ارایه یک سیستم عامل جدید به منظور ساخت و ساز عملکردی گسترش دهد.

فلز و رنگ به خوبی می توانند شکاف بین تولید سنتی و چاپ سه بعدی را از بین ببرد و  در سطح وسیعی مورد استفاده قرار بگیرند .

درباره هومن لادن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *